Letecké fotografie

Pořizujeme letecké fotografie z malých a středních výšek, které lze snímkovat v místech, kde není možný přelet běžného pilotovaného prostředku. Fotografie slouží pro propagaci objektů či lokalit nebo podklady pro zhotovení vizualizací do letecké fotografie.

Natáčení videí

Natáčíme stabilizované letecké záběry v rozlišení 4K pro filmová studia, reklamní agentury, developery atd.

Fotogrametrie

Podklady pro tyto mapy se vytvářejí pomocí dronů. Ty jsou schopni zachytit dané prostředí z různých úhlů a výšek pro vytvoření detailní ortofotomapy nebo 3D modelů požadované lokality. Výsledná mapa může být složena až z několika tisíc fotografií, které jsou skládány do jednoho celku. Vzhledem k počtu fotografií je výstup přesný až 1cm/px. Rozlišení takové mapy oproti satelitním nebo leteckým snímkům je podstatně vyšší.

Inspekční práce

Inspekční činnosti se rozumí dálkové monitorování a vyhodnocování nejrůznějších fyzikálních, optických nebo chemických veličin v prostoru a čase. Společnost Aerodata s.r.o. neustále zajišťuje maximální bezpečnost spolu s minimalizací omezení při provozu zařízení během jeho sledování. Totéž platí, pro služby monitorování a inspekcí založené na dronech pro energetický průmysl. Především jde o inspekce elektráren, těžebních zařízení, rafinérií a dalších průmyslových systémů. Předmětem služby je poskytnout zkušený personál a nejmodernější technologie. Pro nás je bezpečnost na prvním místě, máme 16 leté letecké a provozní zkušenosti bez jakýchkoli ztrát či havárií i za extrémních povětrnostních podmínek.
Zaměřujeme se na kvalitní výsledek, protože víme, jak důležité je získat jasné informace o aktuálním stavu zařízení.  Naše zkušenosti jsou připraveny pro Vás.

Virtuální prohlídky

 

Pořizujeme jak pozemní, tak i letecké virtuální prohlídky, online propagace komerčních prostor a zajímavých míst.   

 

Fotobanka

Máme k dispozici desítky tisíc fotografií měst, pozemků, lokalit a památek z celé ČR. V případě zájmu, můžete nás kontaktovat a požadované fotografie se pokusíme dohledat. 

Vizualizace

Zajišťujeme vizualizace budoucích projektů do leteckých fotografií a videí.

Copyright © Aerodata s.r.o. 2020