Close

Naše služby

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky jsou interaktivní promítaní skutečného prostoru. Je to speciální fotografie (složená z více  fotografií), která zabírá určitý úhlový prostor v horizontální a vertikální rovině. ve které se můžete pomocí myši nebo tlačítek pohybovat, libovolně otáčet, přibližovat nebo se oddalovat. Virtuální prohlídky využívají plně 360° horizontální a 180° vertikální úhel pohledu.

Jsou velmi efektivní a moderní formou prezentace. Jednotlivé dílčí virtuální prohlídky je možno mezi sebou propojovat a vytvořit tak virtuální procházku, která umožňuje  prohlídku jak exteriéru, tak i interiéru daného objektu. Na rozdíl od videozáznamu nejste odkázáni na pohyb kamery a máte pohyb prostorem plně pod kontrolou.

U virtuálních prohlídek interiéru používáme při fotografování kontrastních scén, např. výhled z okna techniku HDR (High Dynamic Range), kde daná scéna je nafotografována více expozicemi a následně počítačově zpracována. Virtuální prohlídky je možno zobrazit také jako statické panoramatické fotografie v různých formátech a v maximální tiskové kvalitě. Výstupní formáty prohlídek flash, html5, quicktime.

Virtuální prohlídky:

Zobrazení virtuální prohlídky 360° horizontálně x 180°vertikálně. Panorama je pořizováno z 12 nebo HDR 36 fotografií. Vyniká vysokou kvalitou, velikost fotografie je cca 100Mpx.

Ceníkové sazby:

Virtuální prohlídka                                      330Kč/ks

Virtuální prohlídka HDR                            390Kč/ks

Doprava                                                            7Kč/km

Ostatní práce                                              300Kč/hod

Letecké virtuální prohlídky:

Letecké virtuální prohlídky jsou pořizovány z bezpilotního prostředku, výškový rozsah do 100m.

Ceníkové sazby:

Letecká virtuální prohlídka                     4000Kč/ks

Doprava                                                             7Kč/km

Ostatní práce                                               300Kč/hod

ceny jsou uvedeny bez DPH 21%


Error
Javascript not activated


Error
Javascript not activated


Error
Javascript not activated